HomeСПА-комплексОздоровчий SPA-центрТаласотерапія. Вихрові, перлинні ванни

Водні процедури є не тільки ефективними, але і найприємнішими. Водне середовище створює багаторівневу оздоровчу дію. Одночасно прогріті і розслаблені м'язи дозволяють працювати з тканинами тіла без хворобливих відчуттів і на більш глибокому рівні, ніж при сухих масажах.

Таласотерапі́я — дослівний переклад з древньогрецької "лікування морем".

Водні процедури призначаються широкому колу гостей як в лікувальних і естетичних, так і в загальних оздоровчих програмах.

Бальнеологічний комплекс призначений для проведення наступних процедур:

Перлинні ванни в Яремче

Перлинні ванни показані при функціональних розладах нервової системи (заспокоюють і розслаблюють), при нервових перевантаженнях, стресових ситуаціях, загальному стомленні, захворюваннях опорно-рухового апарату, порушення жирового обміну, вегето-судинної дистонії за гіпотонічним і гіпертонічним типом.

Вихрові ванни

Вихрові ванни застосовуються в програмах схуднення, для лікування: вегетативних поліневропатії з головним чином вегетсудинними порушеннями і вираженим больовим синдромом, остеохондрозу хребта, захворювань опорно-рухового апарату.

Підводний душ-масаж

Підводний душ-масаж (викликає поліпшення крово-і лімфообігу, а тим самим і живлення тканин, стимулює обмін речовин)

Інші водні процедури

  1. Комбіновані ванни (перлинні + вихрові)
  2. Ванни з активними добавками. 
  3. Аромованни.
  4. Кисневі ванни (насичення киснем периферійних зон у антицелюлітних програмах і для гостей з утрудненим периферійним кровообігом).
  5. Підводна кольоротерапія (лікування кольором надає ефект залежно від обраної процедури: релаксуючий, стимулюючий, дренуючий).