Лазеротерапія

Лазеротерапія – лікувальне використання монохроматичного когерентного поляризованого світла.

Найбільш поширені показання до застосування лікування лазерною терапією:

- Захворювання серцево-судинної системи (ішемічна хвороба серця (ІХС), стенокардія, вегетосудинна дистонія, артеріальна гіпертензія).
- Захворювання органів шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятиперстої кишки, панкреатит, холецистит, коліт).
- Захворювання органів сечостатевої системи: нирок (гострі і хронічні пієлонефрити, сечокам'яна хвороба), цистит, простатит, уретрит, ослаблення статевої функції.
- Захворювання нервової системи (невралгії, неврити, травми нервових стовбурових сплетінь, наслідки черепно мозкової травми, наслідки інсульту, наслідки нейроінфекції).
- Функціональні розлади центральної нервової системи (неврастенія, психостенія, депресія, стресові стани, безсоння).
- Захворювання опорно-рухового апарату (артрити, артрози, остеохондроз, міозит, забої м'яких тканин, періостити).
- При вялогранулюючих ранах, уповільнено консолідуючих переломах кісток, після операційних і посттравматичних рубцях, опіках.

У відділенні Фізіотерапії планується встановити апарат Opton Pro (Німеччина), який відрізняється особливою потужністю (до 7 Вт) і функціональністю.
 Перевагою даного апарату є велика потужність, яка скорочує час процедури до 15 хвилин, дозволяючи виконувати до 28 проц. / День.

OPTON PRO (Німеччина)


 
Апарат для лазерної терапії з моментальним аналгетичним ефектом, графічним дисплеєм і запрограмованими методиками лікування.

За допомогою апарату "Оптон" можна отримувати лазерне випромінювання з двома значеннями довжини хвилі в інфрачервоному діапазоні.
Інфрачервоні лазери володіють значним терапевтичним потенціалом.
Позитивні результати досягаються при цілому ряді показників.
Інфрачервоне випромінювання, що генерується лазером при довжинах хвиль, заданих в приладі "Оптон", у порівнянні з випромінюванням видимого діапазону в меншій мірі поглинається в тканинах організму (вода, кров, меланін).
Випромінювання довжиною хвилі 980 нм має відносно меншу проникаючу здатність в тканинах організму і поглинається в поверхневих шарах, завдяки чому досягається аналгезуючий ефект з використанням методу лазерної рефлексотерапії.
Випромінювання довжиною хвилі 810 нм проникає в тканини глибше, забезпечуючи біостимулюючий ефект,благодійно впливаючи на активність клітин організму.
Одночасне застосування лазерного випромінювання при двох довжинах хвиль - сприяє оптимізації терапевтичного ефекту за рахунок одночасної стимуляції поверхнево розташованих больових рецепторів і тканинних структур.
При одночасному підведенні до тканин організму лазерного випромінювання при двох довжинах хвиль, на кожен з компонентів доводиться однакова енергія випромінювання.

Висока ефективність.

Глибина проникнення лазерного випромінювання в тканини залежить від його потужності. Завдяки використанню високоефективної системи, що генерується апаратом"Оптон" -  лазерне випромінювання має інтенсивність достатню для його проникнення в глубоколежачі шари тканин організму.
Потужність лазера "Оптон" може плавно регулюватися в діапазоні до 7,0 Вт