HomeСПА-комплексОздоровчий SPA-центрЭстетичні СПА-методики

Алмазна МікродермабразіяІдеальні результати, зрівнянні з лазерним пілінгом.

Алмазна Мікродермабразія - це шліфування шкіри апаратом з алмазними насадками.Унікальна насадка для алмазної мікродермоабразії забезпечує виняткову точність і чистоту зняття верхнього рогового шару.
Алмазна Мікродермабразія - проводиться на обличчі, шиї, бюсті  при будь-якому типі шкіри і рекомендується при: тьмяному тоні шкіри, закупорках пір, пігментних плямах, вікових змінах шкіри, акне і постакне (включаючи вугрові шрами).
Процедура алмазної мікродермабразії безболісна і не має побічних ефектів;
Процедура дозволяє домогтися м'якої як шовк, здорової шкіри.

Вакуумна Кавітація


Акустична кавітація виникає при проходженні акустичної хвилі великої інтенсивності через рідину. Суть методики кавітації для лікування целюліту і зайвих жирових відкладень полягає у впливі низькочастотного ультразвуку на жирову тканину.У жировій тканині відбувається схлопування кавітаційних бульбашок з вивільненням великої кількості енергії до 100 калорій на см ^ 2. При схлопуванні бульбашок усередині жирової клітини відбувається гідродинамічний поштовх, свого роду мікровибух. Ці мікровибухи пошкоджують клітинні мембрани адипоцитів. Руйнуються в першу чергу мембрани найбільш наповнених жиром клітин, внаслідок їх найбільшої напруги. Вивільнені тригліцериди, з яких складаються жирові клітини, виводяться з міжклітинного простору за допомогою природних метаболічних процесів. 90% продуктів розпаду виводиться через лімфатичну систему і 10% абсорбується у кровоносне русло, де в результаті реакції тригліцериди перетворюються в молекули глюкози. У той-же час, інші клітини і тканини (м'язові фібрили, клітини епідермісу, ендотелію судин і т.д.) під дією кавітації не ушкоджуються, тому що є відносно міцними і мають достатній коефіцієнт еластичності. Було проведено безліч наукових досліджень, які довели ефективність і безпеку кавітації.Ефект помітний відразу ж після першого сеансу і посилюється в наступні декілька днів. За один сеанс може бути виведено з організму до 15 куб.см жиру. Це відповідає втраті
 обсягу в талії від 3 до 5 см після одного сеансу кавітації. Пацієнт втрачає після процедури, як обсяг, так і вагу.

Вакуумно-роликовий масаж

Вакуумно-роликовий масажер втягує шкіру між двома роликами завдяки вакууму, створювану всередині банки-насадки.  Відстань між захоплюючими роликами залежить від складки шкіри і створюваного вакууму. 


 
Nuovapelle (Італія)
Нова антиейджингова система для регенерації та омолодження шкіри об'єднує дві інноваційні технології:

Біполярний радіохвильовий ліфтинг.
Біостимулюючий лазер.


Показання:
Вікове старіння.
Фото-старіння.

Біполярний радіохвильовий ліфтинг.   

Унікальна технологія неінвазивного омолодження за допомогою радіочастотної енергії. Радіохвильові імпульси стимулюють фібробласти, виробляти природний колаген та еластин; активують природні процеси реструктуризації шкіри.
   При роботі з особою досягається пролонгований ліфтинг верхнього та нижнього віка, відходять гусячі лапки і мішки під очима, носогубні борозенки помітно розгладжуються і перетворюються на непомітні мімічні складки.

Біостимулюючий лазер.
Пульсуючий монохромний лазер з довжиною хвилі 808 нм розроблений спеціально для комбінації з радіохвильовим ліфтингом. Дія лазера безпосередньо після радіохвильового прогріву запускає посилений процес фотобіостимуляції, посилює локальний кровотік, збільшує активність обмінних процесів в клітинах шкіри.
Крім того, спостерігається бактерицидний ефект, пов'язаний зі здатністю лазерного випромінювання викликати розрив оболонки мікробної клітини. А як наслідок - прискорюється процес загоєння запальних елементів шкіри, розсмоктування гематом, келоїдних рубців.