Серцем комплексу являеться Душ Віши, який  відображає  істинне значення  «Salus Per Aqua».
Aemotio SPA – Комплекс для всіх видів вологих процедур.

Aemotio SPA дозволяє проводити справжні Спа ритуали, як наприклад розслаблюючі, лімфо-дренажні та тонізуючі процедури, антицелюлітні програми, ексфолиации, масажі і догляди за обличчям. Комплекс легко регулюється по висоті, він ідеальний для виконання традиційних доглядів за обличчям і тілом і всіх видів вологих процедур.Клієнт блаженствує під спадаючими струменями, в яких повною мірою проявляється лікувальна сила води:


- масажуючи рефлексогенні зони шкіри, збільшується кровотік внутрішніх органів (нирок, кишечника, легенів і т.д.);
- поліпшується кровонаповнення периферійних зон;
- Відбувається ліфтинг (підтягування) шкіри;
- Очищається лімфатична система;
-Тренування кровообігу здійснює позитивний ефект на нервову систему.

Комплекс Aemotio SPA призначений для проведення таких процедур:

  1. Душ Віші.
  2. Ароматична парова сауна.
  3. Інфрачервоне випромінювання.
  4. Кольоротерапія.


Душ Віші оснащений 6 направляючими форсунками, кожна з яких відкривається і закривається незалежно від інших. При використанні душа Віші Ви можете відрегулювати температуру води перед початком процедури. Водяний матрац, оснащений підігрівом, забезпечує клієнтові максимальний комфорт. Хромотерапія, що знаходиться під матрацом, створює бажану атмосферу за допомогою 7 кольорів: оператор може вибрати будь-який колір, який краще підходить для проводимої процедури, або почергова зміна кольорів.

 Aemotio SPA обладнаний 5 інфрачервоними лампами, розміщеними між форсунками душа і що збільшують ефективність Спа процедур.

Aemotio SPA можливо перетворювати на парову сауну при монтажі спеціального купола, який створює кабіну, призначену для релаксації клієнта і для підвищення ефективності процедури по догляду за тілом.