HomeСПА-комплексОздоровчий SPA-центрМультифункційна SPA-ванна з електронним управлінням

AQUADELICIA 9
Мультифункційна SPA-ванна з електронним управлінням.

•    Оптимальну пропозицію для SPA поєднує перевагу medical-SPA рішень і класичних програм таласотерапії.
•    У кабінеті гідромасажу проводять наступні програми:
•    Перлинні ванни (бульбашковий масаж).
•    Вихрові ванни (застосовуються в програмах схуднення, а також для лікування: вегетативних захворювань з вегетосудинними порушеннями і вираженим больовим синдромом, остеохондрозу хребта, захворювань опорно-рухового апарату).
•    Кольоротерапія (лікування кольором надає ефект залежно від обраної процедури: релаксуючий, стимулюючий, дренуючий).
•    Арома-ванни з непенящіміся маслами.
•    Кисневі ванни.
 
Високоефективні системи повітряного і водного масажу. Двоконтурна гідромасажна система з електронним регулюванням інтенсивності масажу і контролем пульсації водних форсунок для масажу всього тіла і мікрофорсунок для ножного і спинного масажу.
Турбо-функція додає повітря у водні форсунки. Чотирьохконтурна система повітряного масажу з регулюванням інтенсивності, забезпечує інтенсивний масаж передпліч, ступень, спини, ніг і стегон.

Ціна включає: гідромасаж з пульсацією - 12 великих водних форсунок, 32 мікрофорсунки, пристрій для «перлинних ванн» з пульсацією, пристрій озонотерапії для кисневого збагачення води у ванній, пристрій хромо-і кольоротерапії: 30 світлодіодів з автоматичним перемиканням 250 відтінків, пристрій промивання форсунок гідромасажної системи проточною водою, ультра-фіолетова дезинфекція, автоматична підтримка температури води у ванній, опора для ніг, турбо-масаж, підголовник, душ, термометр, манометр, фільтр для гарячої та холодної води, гнучкий шланг 1” підключення гарячої та хол. води , монтажна коробка з електро-і струмовими запобіжниками.