HomeСПА-комплекс

Сучасне СПА в Карпатах, в Яремче — запорука швидкого оздоровлення

Поняття «SPA» з недавнього часу стало для нас не просто красивою абстракцією, що асоціюється з розкішним відпочинком, — тепер це одна з реалій нашого життя. Саме в Яремче існує один з найкращих СПА центрів в Карпатах, де познайомитися з цілющими СПА-процедурами може собі дозволити майже кожен. СПА відпочинок в Карпатах передбачає відновлення як фізичних, так і душевних сил, і включає в себе кілька типів процедур, заснованих на впливі води та інших природних факторів, розрахованих на розслаблення, зняття стресу, виведення токсинів, позбавлення від зайвої ваги, загальне оздоровлення організму і вирішення конкретних проблем зі здоров'ям.

СПА–відпочинок дозволяє втомленим від суєти жителям мегаполісів хоча б на кілька годин зануритися в стан блаженної релаксації, а потім з новими силами повернутися в місто, залишивши втому і стреси в минулому, — тепер це дійсно реально.

Люди, для яких здоров'я та довголіття є невід'ємними атрибутами життя вибирають,
саме, СПА -центр «Карпатські Зорі» для відпочинку та оздоровлення.

Повноцінний відпочинок можливий тоді, коли Ви забуваєте про всі проблеми і нарешті можете віддатися своїм думкам і почуттям. Spa басейн змусить Вас забути про клопоти і метушню, Ви поринете у світ насолод і релаксації та отримаєте вишукане задоволення… Наші басейни оснащені гідромасажними установками, які допомагають не тільки розслабити все тіло, а й зробити масаж окремих точок, що сприяє омолодженню та оздоровленню, адже гідротерапія не тільки приємна, але й дуже корисна процедура.

Критий спа-басейн в нашому СПА-центрі в Карпатах дозволяє насолодитися додатковими функціями масажу спини, передпліччя, простати та всього тіла. А також прийняти перлинні ванни. Це приємне відчуття теплої води приносить не тільки задоволення, але і користь.
Ми пропонуємо вам на вибір  СПА-басейн або сауну.

У басейні завжди підтримується комфортна температура і чистота води. Ви можете спокійно відвідувати басейн цілою сім’єю. Якщо ви вчитеся плавати чи навчаєте дитину, для цього скористайтеся більш мілководним сектором з глибиною 1,05 метра. Для пірнання передбачений сектор із глибиною 1,55 метра.

Перебування у басейні стає ще приємнішим, коли вмикається гідромасажна система. Комплекс профілактичних водних процедур забезпечують: плечовий декоративний гідромасажний фонтан, стіновий гідромасажер (4 форсунки з додаванням повітря), установка для створення протитечії, глибинний масаж. Такі процедури і корисні для всього організму, і мають приємний заспокійливий ефект. Поринувши у водну стихію і відчувши легкість та свіжість, ви не скоро захочете виходити з басейну і ніколи не шкодуватимете за проведеним часом, адже плавання та гідромасаж мають добрий терапевтичний ефект, сприяють покращенню самопочуття, понижують тиск у гіпертоніків та покращують циркуляцію крові.

Неповторну картину відпочинку у нашому басейні довершать різноманітні декоративні світильники як в чаші так і назовні, а також зоряне небо, з мерехтінням різнокольорових вогників та зірок стане прекрасою водяної гладді.

Окремо слід відзначити ванну-джакузі, яка розроблена в оригінальному дизайнерському стилі для прийняття водних процедур. Зручна у використанні, має усі необхідні і популярні на сьогодні функції гідро та аеромасажу, які додатково створюють комфорт  і задоволення.

Фінська сауна є відмінним способом очищення організму від шлаків і відновлення роботи м'язів. Тому відвідування сауни рекомендується після тренувань і будь-яких спортивних занять. Фінська сауна поліпшує кровопостачання шкіри, і дає позитивний косметичний ефект без будь-якої алергії, на відміну від багатьох косметичних  засобів.