Home

Ресторан

Ресторанний комплекс «Карпатські Зорі» володіє великою інфраструктурою, в яку входить ресторан «Аджалик», лоббі-бар , більярд-клуб.

Готель «Карпатські Зорі» пропонує широке розмаїття дозвілля. Зокрема ресторан «Аджалик» потурбується про ваше харчування від супер-сніданку за принципом шведського столу, до освіжаючих та корисних коктейлів. Ресторан «Аджалик» може похвалитися мальовничими терасами з видом на гори, в той час як вишукана атмосфера ресторану та смачна кухня може стати найкращим місцем для урочистих заходів, ми створимо незабутню атмосферу та підкреслимо надзвичайний смак національних та європейських страв.

Лоббі-бар пропонує легкі страви та вишукані напої протягом всього дня. Смачний сніданок із чашечкою запашної кави додасть Вам бадьорості і наснаги на цілий день, адже Ваш день починається саме тут — в лоббі-барі готелю « Карпатські Зорі».

Більярдний клуб -для спокійного і в той же час активного дозвілля. Це захоплююча гра, класична витриманість стилю і вишукана атмосфера респектабельності.

Відпочинок в готельно-ресторанному комплексі « Карпатські зорі»-це комфорт та турбота про гостей!