Home

Відпочинок

Активний відпочинок в Карпатах — адреналін, приємна втома та пригоди, спогади якими Ви із задоволенням поділитесь з друзями.

Карпатські гори - дивовижний край з мальовничою природою, цілющими джерелами, самобутньою культурою і заворожуючими легендами. І не дивно що саме сюди, так вабить туристів не тільки з України,а й із-за кордону. Незалежно від того який відпочинок Ви виберете (зимовий чи літній) тут завжди буде на що подивитися.

За Вашим бажанням ми можемо запропонувати та підібрати Вам різноманітні екскурсії та види відпочинку.
Ми пропонуємо тури на квадроциклах різної складності і довжини - після важкого тижня, проведеного в офісі за роботою немає нічого краще і корисніше, ніж розслабитися, позбавитися від негативних емоцій, поспілкуватися з друзями. Квадроцикли в цьому сенсі незамінні. Їзда на таких машинах по бездоріжжю дозволить випустити всю злість, яка засіла в душі за довгий час роботи.


Велосипедні маршрути - можливість вирватися зі щоденної буденності, фізичні навантаження на свіжому повітрі, і найголовніше - мобільність. У Карпатах є чимало маршрутів для початківців і для професіоналів. Крім того, саме тут багато маршрутів промарковані, що значно полегшить вашу мандрівку та допоможе краще зорієнтуватися в горах. Завдяки велосипеду можна подолати великі відстані, спостерігаючи безпосередньо за природою та навколишнім середовищем.


Пішохідні маршрути – пролягають через місцевість відому чудовими краєвидами, живописними плаями, багатою рослинністю, чистим цілющим повітрям, гірськими джерелами з кришталево чистою водою, збір ягід та грибів. Все це дає море вражень, вибух адреналіну, нових друзів, цікаві спогади, надихає на здоровий спосіб життя.


Прогулянки на конях – чудовий вид активного відпочинку, який володіє здатністю впливати на оздоровлення всього організму. Кінні прогулянки чудова річ для зняття емоційного стресу. Верхова їзда тренує рівновагу, м’язи, покращує загальний тонус тіла. Загальновідомий медичний факт, що верхова їзда надає позитивний вплив на травні функції людини, на органи кровообігу, нервову, дихальну і ендокринні системи. Катання на конях рекомендовано при порушенні координації рухів, викривленні хребта, дефектах постави, лікуванні ішемічної хвороби серця, порушення обміну речовин, бронхіальній астмі, вегето-судинній дистонії, функціональних захворюваннях кишечнику тощо. Отож, якщо Вас приваблює краса первозданної природи, Вас цікавить єдність із слухняною і сильною твариною, Ви хочете отримати гармонію в душі, відчуття нескінченної радості і безтурботності – прогулянка в сідлі саме для Вас і вона зможе подарувати Вам незабутні відчуття!


Рафтинг ( сплави по річці Прут і Черемош) - екстремальний та безпечний вид активного відпочинку у Карпатах. Впродовж сплавів ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги гірських річок , опануєте веслування на рафті, навчитесь правильно долати водні перешкоди. В високу воду човен стрімко несеться бурхливим потоком, пінисті хвилі накривають з головою, а рафт розгойдується на високих гребнях валів. Такий відпочинок заряджає, і навіть у мокрому гідрокостюмі знову рвешся на сплав по порогах.


Екскурсійний туризм - представляє собою найрізноманітніші походи, поїздки та подорожі, метою яких є ознайомлення з пам’ятками архітектури, природи або важливими пам’ятками країни.
Катання на лижах, сноуборді та санчатах – це невід’ємна частина зимового відпочинку в Карпатах. Лижний відпочинок досить розвинений, так що кожен турист знайде схили на свій смак: для професіоналів на відпочинку в горах (Карпати)- траси високого рівня складнощі, для початківців - невеликі доглянуті гори. Спеціально для поціновувачів сноуборду на гірськолижному відпочинку в Карпатах є підготовлені траси. А для тих, кому чуже катання на лижах і сноубордах можуть покататися на санях або ковзанах.